Ciklus Senior 2020 - 9/10

Datum: 21.09.2020 - 21.09.2020

Organizator: Prvi sosed Maribor

Sponzor: Restavracija Gurmanski hram

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


Ciklus Senior 2020, 9/10
                       Maribor, Gurmanski hram, 21.9.2020

Koncno stanje

  Mesto       Igralec           Kat. p/m  Tocke Buch1 MBuch W-We
    1     (2) Kajnih,Danilo       M U60   7.5  44.5  37.0  0.49  
    2     (3) Mitrovič,Boris     MK U60   7.5  42.5  35.0  1.96  
    3     (1) Cojhter,Karl       MK U60   6.0  44.0  36.5 -1.26  
    4     (7) Kodrič,Vladimir    MK U60   6.0  42.5  35.0  0.53  
    5     (5) Vadlja,Branko       I U60   5.5  42.0  34.5 -0.81  
    6     (9) Vizovišek,Slavko   II U60   5.0  44.0  36.5  0.89  
    7    (15) Zvekič,Hajrudin   III U60   5.0  43.5  36.0  2.89  
    8    (16) Filipovič,Dragan      U60   5.0  40.0  32.5  1.16  
    9    (10) Janžekovič,Anton    I U60   5.0  34.5  28.5 -0.05  
   10    (13) Kobale,Jože           U60   4.5  42.5  35.0  1.03  
   11     (4) Potrata,Janko      MK U60   4.5  41.5  34.0 -1.72  
   12     (6) Lazar,Štefan        I U60   4.5  39.5  32.0 -1.99  
   13     (8) Rozman,Roman       II       4.0  34.5  28.5 -1.88  
   14    (19) Pleič,Jure          I U60   4.0  34.0  28.0  2.00  
   15    (11) Petre,Janko         I U60   4.0  32.0  27.0 -1.40  
   16    (20) Ristič,Slavko       I U60   4.0  30.0  25.0  0.56  
   17    (21) Muršec,Janko          U60   3.5  36.0  28.5  2.36  
   18    (18) Lipovšek,Anton    III U60   3.0  34.5  28.5  0.61  
   19    (14) Detiček,Dušan         U60   3.0  34.5  27.0 -1.21  
   20    (22) Sterniša,Ivan         U60   2.5  34.0  28.0  1.36  
   21    (12) Vekič,Vojislav     II U60   2.5  30.0  24.0 -3.41  
   22    (17) Gselman,Mirko      MK U60   2.5  29.0  24.5 -2.11  

Koncno stanje
                       Tit                 Tocke Buch1 MBuch Soneb W-We
  1. Kajnih Danilo       M Gurmanski hram    7.5  44.5  37.0  39.5  0.49
         (1952)         1B10 1W6  1B4  =W3  =B2  1W7  1B12 1W8  =B5 
  2. Mitrovič Boris     MK Gurmanski hram    7.5  42.5  35.0  35.8  1.96
         (1956)         1W19 1B17 =B3  1W5  =W1  1B11 1W6  =B4  1W12
  3. Cojhter Karl       MK Gurmanski hram      6  44.0  36.5  28.0 -1.26
         (1944)         1W21 1B13 =W2  =B1  1W11 0B6  0W4  1W7  1B10
  4. Kodrič Vladimir    MK Tabor               6  42.5  35.0  26.8  0.53
         (1956)         1W18 1B20 0W1  0B10 1B14 1W9  1B3  =W2  =B7 
  5. Vadlja Branko       I Gurmanski hram    5.5  42.0  34.5  24.8 -0.81
         (1956)         =W11 =B8  1W18 0B2  =B20 1W10 =B7  1W6  =W1 
  6. Vizovišek Slavko   II Tabor               5  44.0  36.5  22.5  0.89
         (1949)         1W16 0B1  1W17 0B11 1W8  1W3  0B2  0B5  1W15
  7. Zvekič Hajrudin   III Center              5  43.5  36.0  23.5  2.89
         (1954)         =W8  1B12 =W11 1B13 1W10 0B1  =W5  0B3  =W4 
  8. Filipovič Dragan      Tabor               5  40.0  32.5  21.8  1.16
         (1950)         =B7  =W5  =B14 =W15 0B6  1W17 1B9  0B1  1W16
  9. Janžekovič Anton    I Prvi sosed          5  34.5  28.5  20.0 -0.05
         (1936)         0B17 0W19 1W12 1B18 1W13 0B4  0W8  1B14 1W11
 10. Kobale Jože           ŠK Malečnik       4.5  42.5  35.0  18.8  1.03
         (1948)         0W1  1B16 1W20 1W4  0B7  0B5  1W13 =B11 0W3 
 11. Potrata Janko      MK Prvi sosed        4.5  41.5  34.0  18.0 -1.72
         (1943)         =B5  1W22 =B7  1W6  0B3  0W2  1B19 =W10 0B9 
 12. Lazar Štefan        I Center            4.5  39.5  32.0  15.8 -1.99
         (1946)         =B22 0W7  0B9  1W17 1B15 1W14 0W1  1B18 0B2 
 13. Rozman Roman       II ŠD Laporje          4  34.5  28.5  12.5 -1.88
         (1963)         1B14 0W3  1B19 0W7  0B9  1W20 0B10 0W15 1B18
 14. Pleič Jure          I Prvi sosed          4  34.0  28.0  12.5  2.00
         (1939)         0W13 1B21 =W8  1B19 0W4  0B12 =B15 0W9  1B22
 15. Petre Janko         I Center              4  32.0  27.0  15.0 -1.40
         (1943)         0W20 0B18 1W16 =B8  0W12 1B21 =W14 1B13 0B6 
 16. Ristič Slavko       I Tezno               4  30.0  25.0  11.0  0.56
         (1935)         0B6  0W10 0B15 1B21 0W19 1W22 1B20 1W17 0B8 
 17. Muršec Janko          Gurmanski hram    3.5  36.0  28.5  11.3  2.36
         (1954)         1W9  0W2  0B6  0B12 1W21 0B8  =W22 0B16 1W20
 18. Lipovšek Anton    III ŠD Laporje          3  34.5  28.5   9.0  0.61
         (1948)         0B4  1W15 0B5  0W9  1B22 0W19 1B21 0W12 0W13
 19. Detiček Dušan         ŠD Laporje          3  34.5  27.0  12.0 -1.21
         (1947)         0B2  1B9  0W13 0W14 1B16 1B18 0W11 0B22 0W21
 20. Sterniša Ivan         Tabor             2.5  34.0  28.0   9.3  1.36
         (1956)         1B15 0W4  0B10 1W22 =W5  0B13 0W16 0W21 0B17
 21. Vekič Vojislav     II ŠD Laporje        2.5  30.0  24.0   6.8 -3.41
         (1952)         0B3  0W14 =B22 0W16 0B17 0W15 0W18 1B20 1B19
 22. Gselman Mirko      MK Center            2.5  29.0  24.5   8.3 -2.11
         (1941)         =W12 0B11 =W21 0B20 0W18 0B16 =B17 1W19 0W14


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gurmanski hram, SLO, 21.9.2020, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min       
Datoteka: C:/turnir/20sen09/20sen09