10. Memorial Jožeta Antolinca

Datum: 19.09.2020 - 19.09.2020

Organizator: ŽŠD Maribor

Sponzor: Prevozništvo Joco

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


10. Memorial Jožeta Antolinca
                         Maribor, Bar Naomi, 19.9.2020

Koncno stanje

  Mesto       Igralec              FED Kat.ELO  p/m  Tocke Buch1 MBuch W-We
    1     (1) Mihalčišin,Adrian    SLO  GM 2416 U60   8.0  44.0  37.0  0.00  
    2     (4) Cojhter,Karl         SLO  MK 2017 U60   7.0  43.5  35.5 -0.16  
    3     (2) Marčeta,Predrag      SRB  MK 2178       6.0  47.0  39.0  5.25  
    4     (9) Mihevc-Mohr,Narcisa  SLO WFM 1809       5.5  44.5  36.5  0.07  
    5     (3) Špacapan,Simon       SLO  MK 2081       5.5  44.0  36.0 -1.57  
    6     (6) Vizovišek,Slavko     SLO  II 1856 U60   5.5  41.0  33.0  1.21  
    7    (10) Javornik,Nik         SLO  II 1794 U15   5.5  40.0  33.0  0.68  
    8     (7) Krnjovšek,Zlatko     SLO  II 1837 U60   5.5  38.0  31.0 -0.16  
    9    (12) Kodrič,Vladimir      SLO  MK 1770 U60   5.0  44.0  36.0  0.08  
   10    (11) Janžekovič,Anton     SLO   I 1773 U60   5.0  42.0  34.0  0.84  
   11    (13) Bruči,Hamdi          KOS     1742 U60   5.0  30.5  24.5 -1.24  
   12    (14) Zvekič,Hajrudin      SLO III 1722 U60   4.5  43.0  35.0  0.93  
   13     (8) Flandija,Zvonko      SLO  II 1815 U60   4.0  45.0  37.0  1.09  
   14    (18) Drevenšek,Doroteja   SLO WII 1600 U15   4.0  41.0  34.0  0.15  
   15     (5) Špelec,Darko         SLO  MK 1866 U60   4.0  32.0  26.5 -2.72  
   16    (15) Kobale,Jože          SLO     1718 U60   4.0  30.5  23.5 -0.79  
   17    (17) Vekič,Vojislav       SLO  II 1661 U60   4.0  30.0  24.5 -1.16  
   18    (16) Filipovič,Dragan     SLO     1691 U60   3.5  40.0  34.5  0.63  
   19    (20) Pleič,Jure           SLO   I 1550 U60   2.5  32.0  26.5 -0.37  
   20    (21) Javornik,Lina        SLO III 1209 U15   2.0  31.5  26.0 -0.37  
   21    (19) Drevenšek,Miran      SLO  II 1557       2.0  30.0  25.0 -2.58  
   22    (22) Zagoranski ,Matija   SLO                1.0  30.0  25.0  0.28  

Koncno stanje
                          Tit  ELO FED                           Tocke Buch1 MBuch Soneb W-We
  1. Mihalčišin Adrian     GM 2416SLO ŽŠK Maribor Poligram           8  44.0  37.0  42.5  0.00
         (1954)         1W9  1B13 1W3  1B2  1W5  =B4  1W12 1B10 =B6 
  2. Cojhter Karl          MK 2017SLO ŽŠK Maribor Poligram           7  43.5  35.5  34.0 -0.16
         (1944)         1B16 =W4  1B7  0W1  1W13 1B3  1W9  1B14 =B8 
  3. Marčeta Predrag       MK 2178SRB ŠK Gambit Maribor              6  47.0  39.0  31.0  5.25
         (1977)         1B11 1W8  0B1  1W9  1B12 0W2  1B7  1W4  0B5 
  4. Mihevc-Mohr Narcisa  WFM 1809SLO ŽŠK Maribor Poligram         5.5  44.5  36.5  25.5  0.07
         (1972)         1W19 =B2  1W18 0W5  1B7  =W1  1B13 0B3  =W10
  5. Špacapan Simon        MK 2081SLO ŠK Impol Slovenska Bistri    5.5  44.0  36.0  28.3 -1.57
         (1978)         1W12 =B7  1W6  1B4  0B1  0W13 0B10 1W17 1W3 
  6. Vizovišek Slavko      II 1856SLO ŽŠK Maribor Poligram         5.5  41.0  33.0  26.5  1.21
         (1949)         1B17 1W10 0B5  0W12 0B14 1B18 1W11 1B9  =W1 
  7. Javornik Nik          II 1794SLO ŽŠK Maribor Poligram         5.5  40.0  33.0  20.8  0.68
         (2007)         1B20 =W5  0W2  1B18 0W4  1B15 0W3  1B12 1W13
  8. Krnjovšek Zlatko      II 1837SLO ŠD Šentilj pri Velenju       5.5  38.0  31.0  21.5 -0.16
         (1950)         1W14 0B3  0W12 1W15 0B9  1B19 1W18 1B13 =W2 
  9. Kodrič Vladimir       MK 1770SLO ŠK Loška dolina                5  44.0  36.0  21.0  0.08
         (1956)         0B1  1W15 1B17 0B3  1W8  1W14 0B2  0W6  1B18
 10. Janžekovič Anton       I 1773SLO ŠS MDSS Maribor                5  42.0  34.0  20.5  0.84
         (1936)         1W22 0B6  0W14 1B16 1W11 =B12 1W5  0W1  =B4 
 11. Bruči Hamdi              1742KOS                                5  30.5  24.5  11.5 -1.24
         (1959)         0W3  0B18 1W22 1B19 0B10 1W20 0B6  1W21 1W14
 12. Zvekič Hajrudin      III 1722SLO ŠK Branik Maribor            4.5  43.0  35.0  17.5  0.93
         (1954)         0B5  1W21 1B8  1B6  0W3  =W10 0B1  0W7  1B20
 13. Flandija Zvonko       II 1815SLO ŠD Kamnica                     4  45.0  37.0  15.5  1.09
         (1960)         1B21 0W1  1B16 1W14 0B2  1B5  0W4  0W8  0B7 
 14. Drevenšek Doroteja   WII 1600SLO ŽŠK Maribor Poligram           4  41.0  34.0  16.5  0.15
         (2005)         0B8  1W20 1B10 0B13 1W6  0B9  1W15 0W2  0B11
 15. Špelec Darko          MK 1866SLO ŠK Impol Slovenska Bistri      4  32.0  26.5  10.0 -2.72
         (1959)         =W18 0B9  1W21 0B8  1W16 0W7  0B14 =B19 1W22
 16. Kobale Jože              1718SLO ŠK Malečnik                    4  30.5  23.5   7.5 -0.79
         (1948)         0W2  1B19 0W13 0W10 0B15 0W17 1B22 1B20 1W21
 17. Vekič Vojislav        II 1661SLO ŠD Laporje                     4  30.0  24.5   9.5 -1.16
         (1952)         0W6  1B22 0W9  0B21 0W18 1B16 1W20 0B5  1W19
 18. Filipovič Dragan         1691SLO ŠK Gambit Maribor            3.5  40.0  34.5  12.0  0.63
         (1950)         =B15 1W11 0B4  0W7  1B17 0W6  0B8  1W22 0W9 
 19. Pleič Jure             I 1550SLO ŠK Malečnik                  2.5  32.0  26.5   5.0 -0.37
         (1939)         0B4  0W16 1B20 0W11 1B22 0W8  0B21 =W15 0B17
 20. Javornik Lina        III 1209SLO ŽŠK Maribor Poligram           2  31.5  26.0   3.0 -0.37
         (2009)         0W7  0B14 0W19 1B22 1W21 0B11 0B17 0W16 0W12
 21. Drevenšek Miran       II 1557SLO ŽŠK Maribor Poligram           2  30.0  25.0   6.5 -2.58
         (1978)         0W13 0B12 0B15 1W17 0B20 0W22 1W19 0B11 0B16
 22. Zagoranski  Matija           SLO                                1  30.0  25.0   2.0  0.28
         (1997)         0B10 0W17 0B11 0W20 0W19 1B21 0W16 0B18 0B15


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Bar Naomi, SLO, 19.9.2020, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min + 3 sek      
Datoteka: C:/turnir/20mja10/20mja10