4. Memorial Franca Rudolfa

Datum: 27.08.2020 - 27.08.2020

Organizator: OZVVS Maribor

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


4. Memorial Franca Rudolfa
                       Maribor, Gurmanski hram, 27.8.2020

Koncno stanje

  Mesto       Igralec            Kat. LRat p/m  Tocke Buch1 MBuch W-We
    1     (1) Osmanbegovič,Suad   FM 2306        7.5  45.0  38.0  0.00  
    2     (2) Cojhter,Karl        MK 2227  U60   7.0  45.5  38.0 -0.05  
    3     (3) Kajnih,Danilo        M 2206  U60   6.5  45.0  37.5 -0.41  
    4     (6) Kolar,Branko         I 1997  U60   6.0  45.5  38.0  0.71  
    5     (7) Vizovišek,Slavko    II 1888  U60   6.0  45.0  37.5  1.42  
    6    (13) Kremavc,Bruno          1693  U60   5.0  45.5  38.0  2.19  
    7     (4) Kopše,Jožef         II 2002        5.0  45.0  37.5 -0.48  
    8     (8) Javornik,Branimir      1862  U60   5.0  44.5  37.0  0.64  
    9     (9) Petre,Janko          I 1827  U60   5.0  42.5  35.5  0.68  
   10     (5) Hmelak,Anka        WMK 2000  U60   5.0  35.5  30.5 -2.77  
   11    (15) Furh,Ivan          III 1611  U60   4.5  40.5  33.0  1.14  
   12    (11) Pev,Ivo                1738  U60   4.5  39.5  32.0 -0.76  
   13    (17) Grubelnik,Rajko        1500  U60   4.5  37.5  31.5  2.41  
   14    (19) Klančar,Boris          1500  U60   4.5  31.5  25.5  0.71  
   15    (14) Koban,Ivan             1655  U60   4.5  31.5  24.5 -0.67  
   16    (12) Šenveter,Jože       II 1731  U60   4.0  39.5  33.0 -0.27  
   17    (24) Muršec,Janko           1000  U60   4.0  35.5  28.5  3.28  
   18    (22) Zakeršnik,Slavko       1500  U60   4.0  34.0  28.0  1.10  
   19    (10) Simonič,Franc       II 1762  U60   4.0  31.0  26.0 -2.40  
   20    (20) Mugerle,Branko         1500  U60   3.5  34.5  29.5  0.26  
   21    (23) Gostenčnik,Ernest      1464  U60   3.5  33.5  28.5  0.48  
   22    (18) Herman,Branimir        1500  U60   3.0  31.5  25.5 -1.02  
   23    (21) Trčak ,Davorin         1500  U60   1.5  32.5  27.5 -2.52  
   24    (16) Demšič,Boris           1500  U60   0.0  33.0  28.0 -3.60  

Koncno stanje
                        Tit  LRat              Tocke Buch1 MBuch Zmage W-We
  1. Osmanbegovič Suad   FM 2306  OZVVS Mb        7.5  45.0  38.0   0.0  0.00
         (1965)         1W6  1B8  =W7  =B4  1W2  1B3  1W5  =B12 1W11
  2. Cojhter Karl        MK 2227  OZVVS Mb          7  45.5  38.0   0.0 -0.05
         (1944)         1B15 1W9  =B5  =W3  0B1  1W17 1W4  1B6  1W7 
  3. Kajnih Danilo        M 2206  OZVVS Mb        6.5  45.0  37.5   0.0 -0.41
         (1952)         1W11 1B16 =W4  =B2  1W8  0W1  1B9  =B7  1W6 
  4. Kolar Branko         I 1997  OZVVS Mb          6  45.5  38.0   0.0  0.71
         (1959)         1B22 1W18 =B3  =W1  1B5  1W9  0B2  0W8  1B12
  5. Vizovišek Slavko    II 1888  OZSČ Mb           6  45.0  37.5   0.0  1.42
         (1949)         1W14 1B13 =W2  1B7  0W4  =B6  0B1  1W9  1B8 
  6. Kremavc Bruno          1693  OZVVS Mb          5  45.5  38.0   0.0  2.19
         (1952)         0B1  1W20 =B10 1B13 1W19 =W5  1B8  0W2  0B3 
  7. Kopše Jožef         II 2002  OZVVS Mb          5  45.0  37.5   0.0 -0.48
         (1971)         1B24 1W12 =B1  0W5  0B9  1W13 1B16 =W3  0B2 
  8. Javornik Branimir      1862  DVI Mb            5  44.5  37.0   0.0  0.64
         (1956)         1B20 0W1  1B15 1W16 0B3  1W10 0W6  1B4  0W5 
  9. Petre Janko          I 1827  OZSČ Mb           5  42.5  35.5   0.0  0.68
         (1943)         1W23 0B2  1W11 1B21 1W7  0B4  0W3  0B5  1W16
 10. Hmelak Anka        WMK 2000  PVD Sever Mb      5  35.5  30.5   0.0 -2.77
         (1955)         0W13 1B14 =W6  =B19 1W21 0B8  =W11 =B16 1B18
 11. Furh Ivan          III 1611  ZV NOB Mb       4.5  40.5  33.0   0.0  1.14
         (1942)         0B3  1W17 0B9  1W18 1B12 0W16 =B10 1W20 0B1 
 12. Pev Ivo                1738  OZSČ Mb         4.5  39.5  32.0   0.0 -0.76
         (1942)         1W21 0B7  0W13 1B20 0W11 1B14 1B17 =W1  0W4 
 13. Grubelnik Rajko        1500  OZVVS Mb        4.5  37.5  31.5   0.0  2.41
         (1959)         1B10 0W5  1B12 0W6  =B16 0B7  1W19 0W18 1B24
 14. Klančar Boris          1500  OZVVS Mb        4.5  31.5  25.5   0.0  0.71
         (1954)         0B5  0W10 0B17 1W22 1B18 0W12 =B23 1W24 1B20
 15. Koban Ivan             1655  OZSČ Mb         4.5  31.5  24.5   0.0 -0.67
         (1945)         0W2  1B23 0W8  0B17 0W20 1B24 1B22 =W19 1W21
 16. Šenveter Jože       II 1731  ZV NOB Mb         4  39.5  33.0   0.0 -0.27
         (1954)         1B17 0W3  1B18 0B8  =W13 1B11 0W7  =W10 0B9 
 17. Muršec Janko           1000  PVD Sever Mb      4  35.5  28.5   0.0  3.28
         (1954)         0W16 0B11 1W14 1W15 1B23 0B2  0W12 0B21 1W22
 18. Zakeršnik Slavko       1500  DVI Mb            4  34.0  28.0   0.0  1.10
         (1933)         1W19 0B4  0W16 0B11 0W14 1W23 1B24 1B13 0W10
 19. Simonič Franc       II 1762  OZVVS Mb          4  31.0  26.0   0.0 -2.40
         (1951)         0B18 =W22 1B24 =W10 0B6  =W21 0B13 =B15 1W23
 20. Mugerle Branko         1500  PVD Sever Mb    3.5  34.5  29.5   0.0  0.26
         (1956)         0W8  0B6  1W23 0W12 1B15 =W22 1B21 0B11 0W14
 21. Gostenčnik Ernest      1464  DVI Mb          3.5  33.5  28.5   0.0  0.48
         (1942)         0B12 1W24 1B22 0W9  0B10 =B19 0W20 1W17 0B15
 22. Herman Branimir        1500  DVI Mb            3  31.5  25.5   0.0 -1.02
         (1958)         0W4  =B19 0W21 0B14 1W24 =B20 0W15 1W23 0B17
 23. Trčak  Davorin         1500  PVD Sever Mb    1.5  32.5  27.5   0.0 -2.52
         (1957)         0B9  0W15 0B20 1W24 0W17 0B18 =W14 0B22 0B19
 24. Demšič Boris           1500  ZV NOB Mb         0  33.0  28.0   0.0 -3.60
         (1950)         0W7  0B21 0W19 0B23 0B22 0W15 0W18 0B14 0W13


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gurmanski hram, SLO, 27.8.2020, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min + 3 sek      
Datoteka: C:/turnir/20vv4mfr/20vv4mfr