GT 2020 hitrop. - 4/10

Datum: 04.08.2020 - 04.08.2020

Organizator: Prevozništvo Joco d.o.o.

Sistem: švicar 11

Igralni čas: 5 min


T 2020  hitrop. - 4/10
                       Maribor, Bar Naomi, 4.8.2020

Koncno stanje

  Mesto       Igralec           Kat.ELO  p/m  Tocke Buch1 MBuch W-We
  1-2     (1) Zupe,Miran         IM 2211 U60   9.5  65.5  56.0  0.14  
  1-2     (4) Mitrovič,Boris     MK 2011 U60   9.5  65.5  56.0  3.06  
    3     (2) Šoštarič,Denis     II 2082       8.5  65.5  56.0  0.89  
    4     (5) Špacapan,Simon     MK 1990       8.0  66.0  56.5  0.40  
    5     (3) Cojhter,Karl       MK 2029 U60   7.5  67.0  57.5 -0.63  
    6     (8) Vizovišek,Slavko   II 1862 U60   6.5  62.5  53.0  2.05  
    7     (6) Špelec,Darko       MK 1896 U60   5.5  65.5  56.0  0.03  
    8     (7) Kodrič,Vladimir    MK 1877 U60   5.5  60.5  51.0  0.59  
    9     (9) Flandija,Zvonko    II 1821 U60   5.5  56.0  46.5  1.29  
   10    (11) Bajec,Tomaž           1798       5.0  59.0  49.5 -0.87  
   11    (10) Vadlja,Branko       I 1817 U60   4.5  49.5  41.0 -2.93  
   12    (12) Vekič,Vojislav     II 1682 U60   4.0  57.0  47.5 -0.51  
   13    (14) Pleič,Jure          I 1578 U60   3.5  50.5  42.5  1.24  
   14    (15) Drevenšek,Gašper   II 1353 U15   2.5  52.0  42.5 -2.12  
   15    (13) Drevenšek,Miran    II 1633       1.5  50.5  42.5 -2.23  
   16    (16) Nočič ,Ramiz                     1.0  55.0  45.5 -0.40  

Koncno stanje
                       Tit  ELO                           Tocke Buch1 MBuch Zmage W-We
  1. Zupe Miran         IM 2211 ŠK Branik Maribor            9.5  65.5  56.0   0.0  0.14
         (1960)         1W9  1B7  =W3  =B2  1W4  =B5  1B8  1W6  1W10 1B12 1B14
  2. Mitrovič Boris     MK 2011 ŠD Fram                      9.5  65.5  56.0   0.0  3.06
         (1956)         1B12 1W8  1B5  =W1  1W3  1B4  =W6  1B10 =B7  1W9  1B16
  3. Šoštarič Denis     II 2082 ŠK Branik Maribor            8.5  65.5  56.0   0.0  0.89
         (1988)         1B11 1W4  =B1  1W7  0B2  1W10 0W5  1B8  1B6  1W16 1W12
  4. Špacapan Simon     MK 1990 ŠK Impol Slovenska Bistri      8  66.0  56.5   0.0  0.40
         (1978)         1W15 0B3  1W6  1B8  0B1  0W2  1B9  1W5  1B13 1W11 1W7 
  5. Cojhter Karl       MK 2029 ŽŠK Maribor Poligram         7.5  67.0  57.5   0.0 -0.63
         (1944)         1W10 =B6  0W2  1W9  1B13 =W1  1B3  0B4  1W14 =B7  1B8 
  6. Vizovišek Slavko   II 1862 ŽŠK Maribor Poligram         6.5  62.5  53.0   0.0  2.05
         (1949)         1B16 =W5  0B4  1W12 =B10 1W7  =B2  0B1  0W3  1W13 1B15
  7. Špelec Darko       MK 1896 ŠK Impol Slovenska Bistri    5.5  65.5  56.0   0.0  0.03
         (1959)         1B13 0W1  1B9  0B3  =W11 0B6  1W14 1B15 =W2  =W5  0B4 
  8. Kodrič Vladimir    MK 1877 ŠK Loška dolina              5.5  60.5  51.0   0.0  0.59
         (1956)         1W14 0B2  =W10 0W4  1B12 1B11 0W1  0W3  1B16 1B15 0W5 
  9. Flandija Zvonko    II 1821 ŠD Kamnica                   5.5  56.0  46.5   0.0  1.29
         (1960)         0B1  1W13 0W7  0B5  1W16 1B12 0W4  1B14 1W15 0B2  =W11
 10. Bajec Tomaž           1798 ŠK Branik Maribor              5  59.0  49.5   0.0 -0.87
         (1967)         0B5  1W16 =B8  1W11 =W6  0B3  1B15 0W2  0B1  1W14 0B13
 11. Vadlja Branko       I 1817 ŽŠK Maribor Poligram         4.5  49.5  41.0   0.0 -2.93
         (1956)         0W3  =B15 1W14 0B10 =B7  0W8  =B13 1W16 =W12 0B4  =B9 
 12. Vekič Vojislav     II 1682 ŠD Laporje                     4  57.0  47.5   0.0 -0.51
         (1952)         0W2  =B14 1W15 0B6  0W8  0W9  1B16 1W13 =B11 0W1  0B3 
 13. Pleič Jure          I 1578 ŠK Malečnik                  3.5  50.5  42.5   0.0  1.24
         (1939)         0W7  0B9  1W16 1B15 0W5  0B14 =W11 0B12 0W4  0B6  1W10
 14. Drevenšek Gašper   II 1353 ŽŠK Maribor Poligram         2.5  52.0  42.5   0.0 -2.12
         (2008)         0B8  =W12 0B11 0B16 1W15 1W13 0B7  0W9  0B5  0B10 0W1 
 15. Drevenšek Miran    II 1633 ŽŠK Maribor Poligram         1.5  50.5  42.5   0.0 -2.23
         (1978)         0B4  =W11 0B12 0W13 0B14 1B16 0W10 0W7  0B9  0W8  0W6 
 16. Nočič  Ramiz                                              1  55.0  45.5   0.0 -0.40
         (1991)         0W6  0B10 0B13 1W14 0B9  0W15 0W12 0B11 0W8  0B3  0W2 


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gurmanski hram, SLO, 4.8.2020, 11 kol svicar
Igralni cas: 5 min + 2 sek      
Datoteka: C:/turnir/20gt4hp/20gt4hp