Senior MB 2020 - 6/10

Datum: 03.08.2020 - 03.08.2020

Organizator: Prvi sosed Maribor

Sponzor: Restavracija Gurmanski hram

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


Senior 2020 - 6/10
                       Maribor, Gurmanski hram, 3.8.2020

Koncno stanje

  Mesto       Igralec           Kat.ELO  p/m  Tocke Buch1 MBuch W-We
    1     (4) Mitrovič,Boris     MK 2062 U60   7.5  42.5  35.5  2.21  
    2     (1) Supančič,Darko     FM 2215 U60   7.0  44.5  37.0 -0.30  
    3     (3) Kajnih,Danilo       M 2108 U60   6.0  45.0  37.5 -0.68  
    4     (2) Cojhter,Karl       MK 2016 U60   6.0  44.5  37.0 -0.60  
    5     (8) Špelec,Darko       MK 1946 U60   5.5  40.5  33.5  0.20  
    6    (12) Vizovišek,Slavko   II 1877 U60   5.5  39.5  32.0  0.49  
    7     (5) Potrata,Janko      MK 1608 U60   5.0  44.5  37.0 -0.64  
    8     (7) Lazar,Štefan        I      U60   5.0  43.5  36.0 -0.06  
    9    (24) Vidonja,Vlado         1504 U60   5.0  41.5  34.0  3.43  
   10    (10) Rozman,Roman       II 1704       5.0  29.5  24.5 -1.12  
   11    (17) Pev,Ivo                    U60   4.5  40.0  33.0  2.55  
   12    (14) Bruči,Hamdi           1766 U60   4.5  38.5  32.5  0.43  
   13    (18) Filipovič,Dragan      1702 U60   4.5  36.5  30.5  1.81  
   14     (9) Zajšek,Franc        I 1806 U60   4.5  35.5  29.5 -1.63  
   15     (6) Vadlja,Branko       I 1933 U60   4.5  33.0  28.0 -2.96  
   16    (22) Pleič,Jure          I 1610 U60   4.0  40.0  34.0  2.53  
   17    (15) Vekič,Vojislav     II 1618 U60   4.0  34.5  28.5 -0.46  
   18    (13) Janžekovič,Anton    I 1859 U60   3.0  36.5  29.5 -1.44  
   19    (16) Detiček,Dušan         1829 U60   3.0  36.0  28.5 -1.00  
   20    (19) Gselman,Mirko      MK 1722 U60   3.0  34.0  29.0 -0.62  
   21    (11) Nikolič,Stanko     MK 1766 U60   3.0  32.5  25.0 -2.44  
   22    (20) Lipovšek,Anton    III 1773 U60   3.0  29.0  23.5 -0.28  
   23    (21) Šertel,Ivan        II 1171 U60   2.5  35.0  29.5  0.44  
   24    (23) Ristič,Slavko       I 1314 U60   2.5  30.0  25.0  0.14  

Koncno stanje
                       Tit  ELO                  Tocke Buch1 MBuch Zmage W-We
  1. Mitrovič Boris     MK 2062 Gurmanski hram      7.5  42.5  35.5   0.0  2.21
         (1956)         1B19 1W21 =B2  1W3  1B7  =W4  1B9  1W6  =B8 
  2. Supančič Darko     FM 2215 Gurmanski hram        7  44.5  37.0   0.0 -0.30
         (1957)         1W18 1B5  =W1  1W7  1B8  =W3  1B11 0B4  1W9 
  3. Kajnih Danilo       M 2108 Gurmanski hram        6  45.0  37.5   0.0 -0.68
         (1952)         1W17 =B6  1W13 0B1  1W12 =B2  1W14 =B5  =W4 
  4. Cojhter Karl       MK 2016 Gurmanski hram        6  44.5  37.0   0.0 -0.60
         (1944)         1B12 1W8  0B7  =W16 =B5  =B1  1W18 1W2  =B3 
  5. Špelec Darko       MK 1946 Tabor               5.5  40.5  33.5   0.0  0.20
         (1959)         1B22 0W2  =B19 1B11 =W4  0W9  1B16 =W3  1B7 
  6. Vizovišek Slavko   II 1877 Tabor               5.5  39.5  32.0   0.0  0.49
         (1949)         1B9  =W3  =B16 0W8  =B23 1B18 1W12 0B1  1W11
  7. Potrata Janko      MK 1608 Prvi sosed            5  44.5  37.0   0.0 -0.64
         (1943)         1W11 1B23 1W4  0B2  0W1  0B14 1W13 1B10 0W5 
  8. Lazar Štefan        I      Center                5  43.5  36.0   0.0 -0.06
         (1946)         1W20 0B4  1W17 1B6  0W2  0B11 =W15 1B12 =W1 
  9. Vidonja Vlado         1504 ŠD Pragersko-Gaj      5  41.5  34.0   0.0  3.43
         (1953)         0W6  0B17 1W20 1B24 1W15 1B5  0W1  1B14 0B2 
 10. Rozman Roman       II 1704 ŠD Laporje            5  29.5  24.5   0.0 -1.12
         (1963)         0B16 0W13 1B22 0W20 1B17 1W19 1B23 0W7  1B18
 11. Pev Ivo                    Tabor               4.5  40.0  33.0   0.0  2.55
         (1942)         0B7  1W14 1B21 0W5  1B19 1W8  0W2  =W15 0B6 
 12. Bruči Hamdi           1766 Prvi sosed          4.5  38.5  32.5   0.0  0.43
         (1959)         0W4  1B20 =W15 1B13 0B3  1W23 0B6  0W8  1B16
 13. Filipovič Dragan      1702 Tabor               4.5  36.5  30.5   0.0  1.81
         (1950)         =W15 1B10 0B3  0W12 1B20 =W16 0B7  1W19 =B14
 14. Zajšek Franc        I 1806 Tabor               4.5  35.5  29.5   0.0 -1.63
         (1949)         0W23 0B11 1W24 1B17 1B16 1W7  0B3  0W9  =W13
 15. Vadlja Branko       I 1933 Gurmanski hram      4.5  33.0  28.0   0.0 -2.96
         (1956)         =B13 =W16 =B12 =W23 0B9  1W21 =B8  =B11 =B24
 16. Pleič Jure          I 1610 Prvi sosed            4  40.0  34.0   0.0  2.53
         (1939)         1W10 =B15 =W6  =B4  0W14 =B13 0W5  1B18 0W12
 17. Vekič Vojislav     II 1618 ŠD Laporje            4  34.5  28.5   0.0 -0.46
         (1952)         0B3  1W9  0B8  0W14 0W10 0B22 1W24 1B21 1W20
 18. Janžekovič Anton    I 1859 Prvi sosed            3  36.5  29.5   0.0 -1.44
         (1936)         0B2  1W22 =B23 =W19 1B21 0W6  0B4  0W16 0W10
 19. Detiček Dušan         1829 ŠD Laporje            3  36.0  28.5   0.0 -1.00
         (1947)         0W1  1B24 =W5  =B18 0W11 0B10 1W22 0B13 0W21
 20. Gselman Mirko      MK 1722 Center                3  34.0  29.0   0.0 -0.62
         (1941)         0B8  0W12 0B9  1B10 0W13 0W24 1B21 1W22 0B17
 21. Nikolič Stanko     MK 1766 Veterani 80           3  32.5  25.0   0.0 -2.44
         (1939)         1W24 0B1  0W11 1B22 0W18 0B15 0W20 0W17 1B19
 22. Lipovšek Anton    III 1773 ŠD Laporje            3  29.0  23.5   0.0 -0.28
         (1948)         0W5  0B18 0W10 0W21 1B24 1W17 0B19 0B20 1W23
 23. Šertel Ivan        II 1171 Tabor               2.5  35.0  29.5   0.0  0.44
         (1941)         1B14 0W7  =W18 =B15 =W6  0B12 0W10 0B24 0B22
 24. Ristič Slavko       I 1314 Tezno               2.5  30.0  25.0   0.0  0.14
         (1935)         0B21 0W19 0B14 0W9  0W22 1B20 0B17 1W23 =W15


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gurmanski hram, SLO, 3.8.2020, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min       
Datoteka: C:/turnir/20sen06/20sen06