Obalno mladinsko posamično prvenstvo 2020

Datum: 25.01.2020 - 25.01.2020

Organizator: ŠK Val Koper

Sistem: švicar 5

Igralni čas: 10 min + 5s


Fantje U14 

Končno stanje
                     Tit  ELO LRat FED                           Točke   RPZ Soneb Soneb W-We
  1. Smolej Žiga      II 1747 1933 OBA ŠK Rimex Ilirska Bistrica    3.5   0.5   4.8   4.8  0.03
         (2007)         -*6  =W2  1B3  1W4  1B5 
  2. Bradač Simon    III 1489 1773 OBA ŠK Rimex Ilirska Bistrica    3.5   0.5   4.8   4.8  0.72
         (2006)         1W5  =B1  -*6  1W3  1B4 
  3. Deržek  Matija           1500     Piran                          1   0.0   1.0   1.0 -0.25
         (2006)         1W4  0B5  0W1  0B2  -*6 
  4. Vašl Miha                1500     Piran                          1   0.0   1.0   1.0 -0.25
         (2007)         0B3  -*6  1W5  0B1  0W2 
  5. Velenik Peter            1500 OBA ŠK Rimex Ilirska Bistrica      1   0.0   1.0   1.0 -0.25
         (2006)         0B2  1W3  0B4  -*6  0W1 

Fantje U12 

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Kekič Urban                  1000     Rimex               5   8.5  13.0   0.0  4.60
         (2009)         1W12 1B6  1W9  1B2  1W3 
  2. Ludvik Vid                   1500     Izola             3.5  10.0  17.0   0.0  0.51
         (2009)         1W4  1W7  =B3  0W1  1B9 
  3. Grandič Domen                1487 OBA ŠK Val - Koper    3.5   9.5  15.5   0.0  0.67
         (2008)         1W6  1B11 =W2  1B7  0B1 
  4. Lončar Rok                   1449 OBA ŠD Piran          3.5   6.5  11.0   0.0  0.78
         (2008)         0B2  +*14 1W11 =B9  1W5 
  5. Iskra Aleks                  1500     Rimex               3   6.5  10.5   0.0  0.43
         (2009)         1W8  0B9  1W10 1B11 0B4 
  6. Kocjančič Martin             1500     Piran               3   6.0  11.5   0.0  0.06
         (2008)         0B3  0W1  1B13 1W10 1B12
  7. Tul Tristan                  1512 OBA ŠD Piran            3   6.0  10.5   0.0  0.39
         (2008)         1W10 0B2  1W12 0W3  1B11
  8. Vašl Jure                    1500     Piran               3   3.5   7.0   0.0  0.00
         (2008)         0B5  0B10 +*14 1W12 1W13
  9. Majdič Rupert                1500     Piran             2.5   9.5  16.5   0.0 -0.99
         (2008)         +*14 1W5  0B1  =W4  0W2 
 10. Mihelj Filip                 1500     Piran               2   8.5  12.5   0.0 -0.98
         (2009)         0B7  1W8  0B5  0B6  +*14
 11. Baruca  Rado                 1500     Izola               1   9.0  13.5   0.0 -1.57
         (2009)         1B13 0W3  0B4  0W5  0W7 
 12. Lukas Oven Leonard           1500 OBA ŠD Izola            1   8.5  14.5   0.0 -1.90
         (2009)         0B1  1W13 0B7  0B8  0W6 
 13. Rosa Nik                     1500     Izola               1   4.5   8.0   0.0 -2.00
         (2009)         0W11 0B12 0W6  +*14 0B8 


Fantje U10 

Končno stanje
                      Tit  ELO LRat FED                           Točke   RPZ Soneb Soneb W-We
  1. Brne Val                  1000 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica    3.5   0.5   5.3   5.3  3.18
         (2013)         1B3  1W5  1B4  -*6  =W2 
  2. Deržek Jan                1500 SLO Piran                        2.5   0.5   3.8   3.8  0.08
         (2010)         -*6  0W3  1B5  1W4  =B1 
  3. Matsanov Sergej           1500 SLO Piran                          2   1.0   2.5   2.5 -0.42
         (2009)         0W1  1B2  -*6  1W5  0B4 
  4. Prodan Martin             1500 SLO Izola                          2   0.0   2.0   2.0 -0.42
         (2012)         1B5  -*6  0W1  0B2  1W3 
  5. Nemgar Domen              1500 SLO Piran                          0   0.0   0.0   0.0 -2.42
         (2009)         0W4  0B1  0W2  0B3  -*6 


Dekleta U14, U12, U10 

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED              Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Lazareva Yelizaveta  III 1084 1678 OBA ŠK Ljubljana      5   8.0  13.5   0.0  1.35
         (2009)         1W6  1B3  1W2  1B4  1B5 
  2. Deržek Lara                   1500     Piran             4   8.0  13.0   0.0  1.73
         (2007)         1W5  1B4  0B1  1W3  1B8 
  3. Majdič Karla                  1500     Piran             3   7.5  14.0   0.0  0.73
         (2005)         1W7  0W1  1B5  0B2  1W6 
  4. Prodan Eva                    1500     Izola             3   7.0  12.0   0.0  0.73
         (2009)         1W8  0W2  1B6  0W1  1B7 
  5. Muždekić Darja                1500     Izola             2   8.5  13.5   0.0 -0.27
         (2010)         0B2  1B8  0W3  1B7  0W1 
  6. Klobas Astrid                 1500     Izola           1.5   7.5  12.5   0.0 -0.77
         (2010)         0B1  =B7  0W4  1W8  0B3 
  7. Aidini Amra                   1500     Izola           1.5   6.5   9.5   0.0 -1.00
         (2011)         0B3  =W6  1B8  0W5  0W4 
  8. Grmovšek Brina                1500     Izola             0   6.5  12.0   0.0 -2.50
         (2010)         0B4  0W5  0W7  0B6  0W2 


Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD Piran
Koper, SLO, 25.1.2020, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:/turnir/OBALNO ŠZS 2020/Dekleta/obalno D