Posamezno OŠ PC Maribor 2019/20

Datum: 18.11.2019 - 18.11.2019

Organizator: ŠRD Zvezdica in ŠD Kamnica

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


D9
Koncno stanje
                     Tit  LRat                      Tocke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Rojko Erin          1000  OŠ Dušana Flisa Hoče      5   3.0  12.0   0.0  4.10
         (2011)         1B3  -*8  1W6  1B5  =W2  1B7  =W4 
  2. Heric Lucka         1000  OŠ Selnica ob Dravi     4.5   2.5  11.0   0.0  3.60
         (2013)         -*8  1W7  1B4  1W3  =B1  1W6  0B5 
  3. Radoš Lucija        1500  OŠ Fram                   4   2.0   7.5   0.0  0.16
         (2011)         0W1  1B6  1W5  0B2  1W7  1B4  -*8 
  4. Lešnik Nina         1500  OŠ Fram                 3.5   1.5   6.5   0.0 -0.34
         (2011)         1W6  1B5  0W2  1B7  -*8  0W3  =B1 
  5. Bedenik Larisa      1500  OŠ P. Voranca Mb          3   1.0   5.5   0.0 -0.84
         (2011)         1B7  0W4  0B3  0W1  1B6  -*8  1W2 
  6. Vajngerl Tia        1500  OŠ Tabor I Mb             1   0.0   0.0   0.0 -2.84
         (2012)         0B4  0W3  0B1  -*8  0W5  0B2  1W7 
  7. Bohinc Ela          1500  OŠ A. Besednjaka Mb       0   0.0   0.0   0.0 -3.84
         (2012)         0W5  0B2  -*8  0W4  0B3  0W1  0B6 

D12
Koncno stanje
                           Tit  LRat                     Tocke Zmage Buch1  attr W-We
  1. Heric Meta            WII 1635  OŠ Selnica ob Dravi    6.5   XXX  25.0        1.31
         (2009)         1W10 1B9  =W2  1B6  1W3  1B4  1W8 
  2. Javornik Lina         III 1519  OŠ D. Flisa Hoče       5.5   XXX  26.0        1.34
         (2009)         1B8  1W6  =B1  0W3  1B5  1W9  1B7 
  3. Hancman Lina              1038  OŠ Kamnica             4.5   0.5  28.0        3.90
         (2009)         1W7  =B4  1W9  1B2  0B1  1W5  0B6 
  4. Žnidarič Lili             1500  OŠ F.R. Staneta Mb     4.5   0.5  23.0        0.60
         (2008)         1B12 =W3  0B5  1W8  1B9  0W1  1B10
  5. Ekart Vita                1500  OŠ P. Voranca Mb         4   XXX  22.5       -0.05
         (2010)         0W9  1B10 1W4  1B7  0W2  0B3  1W11
  6. Koler Rebeka              1434  OŠ A. Besednjaka Mb      4   XXX  22.5        0.82
         (2010)         1W11 0B2  1W10 0W1  0B7  1B12 1W3 
  7. Lešnik Taja               1500  OŠ Fram                3.5   0.0  22.5       -0.48
         (2010)         0B3  1W12 =B8  0W5  1W6  1B11 0W2 
  8. Vehovar Dea               1500  OŠ Kamnica             3.5   0.0  22.5        0.21
         (2009)         0W2  1B11 =W7  0B4  1W12 1W10 0B1 
  9. Movrin Maršan. Leila      1379  OŠ A. Besednjaka Mb      3   XXX  26.0        0.26
         (2009)         1B5  0W1  0B3  1B11 0W4  0B2  1W12
 10. Primc Lili                1500  OŠ D. Kobala           1.5   XXX  23.5       -1.91
         (2008)         0B1  0W5  0B6  =W12 1W11 0B8  0W4 
 11. Caf Nika                  1500  OŠ F.R. Staneta Mb       1   XXX  19.5       -2.75
         (2010)         0B6  0W8  1B12 0W9  0B10 0W7  0B5 
 12. Breznik Ela               1500  OŠ D. Kobala           0.5   XXX  20.0       -3.25
         (2008)         0W4  0B7  0W11 =B10 0B8  0W6  0B9 

D15
Koncno stanje
                         Tit  LRat                     Tocke Zmage Buch1  attr W-We
  1. Drevenšek Doroteja  WII 1841  OŠ A. Besednjaka Mb      7   XXX  22.5        1.18
         (2005)         1W6  1B2  1W8  1B3  1W7  1B5  1W4 
  2. Jevšek Minea            1600  OŠ Kamnica               6   XXX  21.5        2.06
         (2007)         1B8  0W1  1B5  1W4  1W3  1B7  1B9 
  3. Casar Zala              1667  OŠ A. Besednjaka Mb      5   XXX  25.5        0.20
         (2006)         1B7  1W5  1B4  0W1  0B2  1W8  +*10
  4. Kacjan Zala             1655  OŠ A. Besednjaka Mb      4   XXX  26.5        0.00
         (2005)         1W9  1B6  0W3  0B2  1W8  +*10 0B1 
  5. Hancman Karin           1024  OŠ Kamnica               4   XXX  26.0        2.52
         (2007)         +*10 0B3  0W2  1B6  1W9  0W1  1B7 
  6. Unuk Tonja              1571  OŠ Fram                  4   0.0  20.0        0.00
         (2005)         0B1  0W4  1B7  0W5  +*10 1B9  1B8 
  7. Kocbek Zala             1500  OŠ Benedikt              2   XXX  27.0        0.00
         (2007)         0W3  1B9  0W6  +*10 0B1  0W2  0W5 
  8. Drevenšek Nuša          1446  OŠ A. Besednjaka Mb      2   XXX  27.0        0.00
         (2007)         0W2  +*10 0B1  1W9  0B4  0B3  0W6 
  9. Medved  Anika           1500  OŠ P. Voranca Mb         1   XXX  20.0        0.00
         (2007)         0B4  0W7  +*10 0B8  0B5  0W6  0W2 

F9
Koncno stanje
                       Tit  LRat                         Tocke Zmage Buch1  attr W-We
  1. Klavž Matic           1500  OŠ Fram                    6.5   XXX  28.5        2.18
         (2011)         1W21 1B4  1W9  1B3  =W2  1B5  1W11
  2. Kužnar Filip          1500  OŠ J. Padežnika Mb         5.5   XXX  28.5        1.18
         (2011)         1W6  1B15 1B7  1W8  =B1  1W3  0B4 
  3. Jagrič Matija         1500  OŠ A. Besednjaka Mb          5   1.0  30.0        1.10
         (2011)         1B12 1W5  1B8  0W1  1B4  0B2  1W10
  4. Dujič Roko            1131  OŠ B. Polančičev Mb          5   XXX  29.0        4.30
         (2011)         1B25 0W1  1W11 1B7  0W3  1B8  1W2 
  5. Turk Luka             1500  OŠ F.R. Staneta Mb           5   XXX  25.5        1.08
         (2011)         1W14 0B3  1W19 1B15 1W10 0W1  1B7 
  6. Valcl Jakob           1500  OŠ F.R. Staneta Mb         4.5   XXX  22.5        0.08
         (2011)         0B2  +*26 =B17 1W16 1W9  0B10 1W14
  7. Hubl Miha             1500  OŠ J. Padežnika Mb           4   XXX  27.5       -0.32
         (2011)         1W11 1B19 0W2  0W4  1B12 1B9  0W5 
  8. Lorenzi Vasja         1500  OŠ J. Padežnika Mb           4   XXX  25.5       -0.32
         (2011)         1W23 1B10 0W3  0B2  1W15 0W4  1B18
  9. Ribič Martin          1000  OŠ Duplek - P. Dvorjane      4   XXX  25.5        3.44
         (2012)         1W20 1B13 0B1  1W12 0B6  0W7  1B17
 10. Bukovec Mark          1500  OŠ F.R. Staneta Mb           4   XXX  24.0        0.00
         (2011)         +*26 0W8  1B16 1W18 0B5  1W6  0B3 
 11. Ravnjak Jure          1500  OŠ J. Padežnika Mb           4   XXX  23.5        0.10
         (2011)         0B7  1W22 0B4  1W21 1B17 1W18 0B1 
 12. Ropoša Patrik         1500  OŠ F.R. Staneta Mb           4   XXX  21.5        0.08
         (2011)         0W3  1B23 1W13 0B9  0W7  1B25 1B16
 13. Lednik Vito           1500  OŠ F.R. Staneta Mb           4   XXX  19.0        0.08
         (2012)         1B18 0W9  0B12 =W17 =B16 1W22 1W21
 14. Korošak Matic         1500  OŠ J. Padežnika Mb         3.5   XXX  18.5        0.00
         (2012)         0B5  0W16 =B21 1W25 1B22 1W20 0B6 
 15. Tičar Lenart Maj      1000  OŠ Lenart                    3   XXX  22.5        2.44
         (2013)         1B17 0W2  1B25 0W5  0B8  0W16 1B22
 16. Bencak Luka           1500  OŠ D. Flisa Hoče             3   XXX  22.0       -0.92
         (2013)         =W24 1B14 0W10 0B6  =W13 1B15 0W12
 17. Pauman Marko          1500  OŠ D. Kobala                 3   XXX  22.0       -1.34
         (2012)         0W15 1B21 =W6  =B13 0W11 1B19 0W9 
 18. Vollmeier Nejc        1500  OŠ A. Besednjaka Mb          3   XXX  21.5       -0.50
         (2011)         0W13 1B20 1W24 0B10 1W19 0B11 0W8 
 19. Male Bono             1500  OŠ D. Kobala                 3   XXX  18.5       -0.50
         (2012)         1B22 0W7  0B5  1W23 0B18 0W17 1B24
 20. Obradovič Saša        1500  OŠ J. Padežnika Mb           3   XXX  15.5       -1.42
         (2011)         0B9  0W18 0B22 +*26 1W24 0B14 1W25
 21. Toš Lin               1500  OŠ L. Pliberška Mb         2.5   XXX  22.5       -1.50
         (2012)         0B1  0W17 =W14 0B11 +*26 1W23 0B13
 22. Černetič Jurij        1500  OŠ A. Besednjaka Mb          2   XXX  20.0       -1.92
         (2012)         0W19 0B11 1W20 1B24 0W14 0B13 0W15
 23. Železnik Andrej       1500  OŠ D. Kobala                 2   XXX  18.0       -2.00
         (2012)         0B8  0W12 +*26 0B19 0W25 0B21 1W26
 24. Polančič Svit         1500  OŠ D. Kobala                 2   XXX  15.0       -2.00
         (2012)         =B16 =W25 0B18 0W22 0B20 +*26 0W19
 25. Nagy Abony Aleks      1500  OŠ Tabor I Mb              1.5   XXX  19.5       -2.82
         (2012)         0W4  =B24 0W15 0B14 1B23 0W12 0B20

F12
Koncno stanje
                              Tit  LRat                         Tocke Zmage Buch1  attr W-We
  1. Drevenšek Gašper          II 1851  OŠ A. Besednjaka Mb        6.5   XXX  29.5        0.47
         (2008)         1W21 1B23 1W3  1B4  1W2  1B6  =W5 
  2. Čurič Enej               III 1698  OŠ J. Padežnika Mb           6   XXX  28.5        0.50
         (2008)         1B33 1W16 1B7  1W12 0B1  1W13 1W3 
  3. Čuček Tilen                  1086  OŠ Selnica ob Dravi          5   XXX  29.0        4.44
         (2008)         1B29 1W34 0B1  1B22 1W4  1W7  0B2 
  4. Rutar Markuš Gašper          1584  OŠ B. Polančičev Mb          5   XXX  28.5        0.22
         (2008)         1W39 1B11 1W14 0W1  0B3  1W9  1B12
  5. Nikl Rene                    1287  OŠ A. Besednjaka Mb          5   XXX  28.0        2.32
         (2010)         1B28 =W9  0B10 1W13 1B25 1W8  =B1 
  6. Ayazoglu Tarik               1500  OŠ D. Kobala                 5   XXX  27.0        0.65
         (2008)         1B31 1W26 0B12 1W9  1B11 0W1  1B13
  7. Kovačič Jakob                1500  OŠ D. Flisa Hoče             5   XXX  26.5       -0.76
         (2009)         1W32 1B18 0W2  1B27 1W12 0B3  1W14
  8. Ferk Lukas                   1010  OŠ Duplek - P. Dvorjane      5   XXX  23.0        4.35
         (2010)         1W24 0B20 1W21 1B35 1W19 0B5  1W15
  9. Smaka Matic                  1515  OŠ A. Besednjaka Mb        4.5   XXX  27.0        0.81
         (2009)         1W15 =B5  1W40 0B6  1W10 0B4  1W19
 10. Cojzer Filip              IV 1575  OŠ Tabor I Mb              4.5   XXX  23.5       -0.56
         (2010)         1B42 0W12 1W5  =B36 0B9  1W16 1B23
 11. Šteharnik  Maks              1500  OŠ Fram                    4.5   XXX  23.0        1.12
         (2009)         1B37 0W4  1W38 1B20 0W6  =B19 1W22
 12. Daič Jakob                   1079  OŠ A. Besednjaka Mb          4   XXX  29.0        3.44
         (2010)         1W19 1B10 1W6  0B2  0B7  1W20 0W4 
 13. Glavan Čander Lev            1000  OŠ D. Flisa Hoče             4   XXX  26.0        3.36
         (2010)         1W36 1B35 1W20 0B5  1W15 0B2  0W6 
 14. Božič Jure                   1000  OŠ Fram                      4   XXX  25.0        3.44
         (2009)         1B30 1W25 0B4  0B15 1W21 1W17 0B7 
 15. Sužnik  Alen                 1500  OŠ Voličina                  4   XXX  24.5       -1.16
         (2008)         0B9  1W29 1B28 1W14 0B13 1W18 0B8 
 16. Jevšek Amadej                1156  OŠ Kamnica                   4   XXX  24.0        3.24
         (2010)         1W22 0B2  1W36 0B19 1W24 0B10 1B28
 17. Vekjet Domen                 1500  OŠ F. Prešerna Mb            4   XXX  20.5        0.08
         (2008)         0W20 1B24 0W19 1W30 1B28 0B14 1W29
 18. Vodnik Jakob                 1064  OŠ Selnica ob Dravi          4   XXX  20.5        3.41
         (2009)         1B41 0W7  1B34 0W25 1W35 0B15 1W30
 19. Gopal Derling Payaspati      1500  OŠ F. Prešerna Mb          3.5   XXX  26.0       -1.20
         (2008)         0B12 1W42 1B17 1W16 0B8  =W11 0B9 
 20. Batistič Enej                1500  OŠ L. Pliberška Mb         3.5   XXX  25.0       -1.26
         (2009)         1B17 1W8  0B13 0W11 1W33 0B12 =W21
 21. Pauman Matic                 1500  OŠ D. Kobala               3.5   XXX  24.5       -0.45
         (2010)         0B1  1W37 0B8  1W29 0B14 1W41 =B20
 22. Galuf Svit                   1500  OŠ J. Padežnika Mb         3.5   XXX  23.0       -0.92
         (2010)         0B16 1W33 1B23 0W3  =B39 1W25 0B11
 23. Vajngerl Jan                 1500  OŠ Lenart                  3.5   XXX  23.0        0.07
         (2010)         1B43 0W1  0W22 =B38 1W36 1B27 0W10
 24. Kasalo Jan                   1500  OŠ D. Kobala               3.5   XXX  21.5       -1.64
         (2008)         0B8  0W17 1B44 1W26 0B16 =W33 1B39
 25. Pavletič Tin                 1411  OŠ Tabor I Mb              3.5   XXX  21.5       -0.50
         (2010)         =W40 0B14 1W37 1B18 0W5  0B22 1B34
 26. Kosec Nik                    1062  OŠ Tabor I Mb              3.5   XXX  18.5        2.94
         (2010)         1W38 0B6  0W35 0B24 1W43 =W34 1B36
 27. Sokolov Alesandro            1056  OŠ L. Štuklja Mb           3.5   XXX  18.5        2.94
         (2008)         0B34 1W41 1B30 0W7  =B40 0W23 1B33
 28. Fonovič Žiga                 1500  OŠ D. Kobala                 3   XXX  22.0       -1.15
         (2008)         0W5  1B39 0W15 1B40 0W17 1B35 0W16
 29. Golob Mironov Maks           1500  OŠ Kamnica                   3   XXX  22.0       -0.92
         (2009)         0W3  0B15 1W42 0B21 1W38 1B31 0B17
 30. Korošec Jure                 1500  OŠ F. Prešerna Mb            3   XXX  21.0       -2.18
         (2010)         0W14 1B32 0W27 0B17 1W37 1W40 0B18
 31. Vajngerl Gal                 1500  OŠ Lenart                    3   XXX  17.0       -0.50
         (2010)         0W6  0B38 0B41 1W43 1B34 0W29 1B40
 32. Krajnc Matic                 1000  OŠ Duplek - P. Dvorjane      3   XXX  16.0        2.02
         (2010)         0B7  0W30 0B33 0B37 1W44 1B43 1W41
 33. Pešec Uroš                   1500  OŠ L. Štuklja Mb           2.5   XXX  23.0       -1.58
         (2008)         0W2  0B22 1W32 1W41 0B20 =B24 0W27
 34. Kalacun Tibor                1500  OŠ A. Besednjaka Mb        2.5   XXX  22.5       -2.80
         (2009)         1W27 0B3  0W18 1B39 0W31 =B26 0W25
 35. Kraut Da Graca Kai           1500  OŠ B. Polančičev Mb        2.5   XXX  22.0       -3.10
         (2008)         1B44 0W13 1B26 0W8  0B18 0W28 =B37
 36. Kotnik Ekart Oskar           1500  OŠ J. Padežnika Mb         2.5   XXX  20.5       -2.54
         (2009)         0B13 1W44 0B16 =W10 0B23 1B42 0W26
 37. Bozovičar Matic              1500  OŠ J. Padežnika Mb         2.5   XXX  20.0       -1.96
         (2010)         0W11 0B21 0B25 1W32 0B30 1B44 =W35
 38. Hajdinjak Jaša               1500  OŠ D. Flisa Hoče           2.5   XXX  20.0       -1.42
         (2010)         0B26 1W31 0B11 =W23 0B29 0W39 1B42
 39. Ravnjak Andrej               1500  OŠ J. Padežnika Mb         2.5   XXX  20.0       -0.88
         (2010)         0B4  0W28 1B43 0W34 =W22 1B38 0W24
 40. Dolinšek Jonatan             1500  OŠ B. Polančičev Mb          2   XXX  20.5       -2.02
         (2009)         =B25 1W43 0B9  0W28 =W27 0B30 0W31
 41. Hadžiselimovič Tjaž          1500  OŠ Voličina                  2   XXX  19.5       -2.76
         (2008)         0W18 0B27 1W31 0B33 1W42 0B21 0B32
 42. Schintler Loren              1500  OŠ Kamnica                   1   XXX  18.0       -2.82
         (2009)         0W10 0B19 0B29 1W44 0B41 0W36 0W38
 43. Babič Žiga                   1500  OŠ F.R. Staneta Mb           1   XXX  17.5       -3.76
         (2008)         0W23 0B40 0W39 0B31 0B26 0W32 1B44
 44. Toplak Tin                   1000  OŠ Duplek - P. Dvorjane      0   XXX  15.0       -0.98
         (2010)         0W35 0B36 0W24 0B42 0B32 0W37 0W43

F15
Koncno stanje
                        Tit  LRat                     Tocke Zmage Buch1  attr W-We
  1. Žvarc Nik           II 1938  OŠ D. Kobala           6.5   0.5  28.5        1.08
         (2005)         1W22 1B10 1W7  =B2  1W4  1B3  1W5 
  2. Centrih Aleks       II 1869  OŠ L. Štuklja Mb       6.5   0.5  28.0        1.67
         (2006)         1W15 1B6  1W3  =W1  1B8  1B7  1W4 
  3. Javornik Nik        II 1898  OŠ D. Flisa Hoče         5   XXX  29.0       -0.08
         (2007)         1B26 1W12 0B2  1W9  1B11 0W1  1B7 
  4. Heric Luka         III 1685  OŠ Selnica ob Dravi    4.5   XXX  29.5        0.49
         (2007)         1B25 1W14 =B11 1W5  0B1  1W9  0B2 
  5. Ribič Rok              1497  OŠ Kamnica             4.5   XXX  27.0        2.08
         (2005)         1B21 =W8  1B12 0B4  1W17 1W11 0B1 
  6. Ekart Gašper           1524  OŠ P. Voranca Mb       4.5   XXX  25.0        0.83
         (2007)         +*17 0W2  1B20 1B14 0W7  =B10 1W15
  7. Toplišek Maj       III 1795  OŠ Fram                  4   XXX  29.0       -0.51
         (2005)         1B19 1W18 0B1  1W13 1B6  0W2  0W3 
  8. Bezjak Jaka Gal        1584  OŠ Kamnica               4   XXX  25.5       -0.39
         (2007)         1W24 =B5  0W9  1B18 0W2  1B16 =W14
  9. Bezjak Nejc            1511  OŠ Kamnica               4   XXX  25.5        1.54
         (2005)         1B13 =W11 1B8  0B3  1W24 0B4  =W10
 10. Bombek Luka            1544                           4   XXX  24.5        0.60
         (2007)         1B20 0W1  0B13 1W25 1B19 =W6  =B9 
 11. Gojkovič Vito          1737  OŠ Fram                  4   XXX  23.0       -0.92
         (2005)         1W28 =B9  =W4  1B24 0W3  0B5  1W18
 12. Gorše Pihler Miha      1500  OŠ Fram                  4   XXX  23.0        0.30
         (2006)         1W16 0B3  0W5  1B28 1W18 0B14 1W20
 13. Zogling Nejc           1500  OŠ Benedikt              4   XXX  22.0        0.77
         (2005)         0W9  1B15 1W10 0B7  0W16 1W21 1B19
 14. Kutlačič Teo           1212  OŠ Voličina              4   XXX  22.0        3.04
         (2007)         1W23 0B4  1B25 0W6  =B15 1W12 =B8 
 15. Kramberger Niko        1500  OŠ Benedikt            3.5   1.0  25.5       -0.07
         (2006)         0B2  0W13 1W22 1B16 =W14 1B17 0B6 
 16. Karpov Dorian          1386  OŠ F.R. Staneta Mb     3.5   0.5  21.0        1.22
         (2007)         0B12 =W17 1B23 0W15 1B13 0W8  1B21
 17. Schumandl Jan          1500  OŠ Benedikt            3.5   0.5  19.5        0.34
         (2006)         -*6  =B16 1W27 1W21 0B5  0W15 1B23
 18. Stevanovič Stevan      1413  OŠ L. Pliberška Mb       3   XXX  21.0        0.99
         (2006)         1W27 0B7  1B19 0W8  0B12 1W23 0B11
 19. Lovrec Luka            1500  OŠ Benedikt              3   0.0  20.0       -0.21
         (2005)         0W7  1B22 0W18 1B20 0W10 1B24 0W13
 20. Purgaj Žan             1500  OŠ Benedikt              3   XXX  19.0       -0.41
         (2005)         0W10 1B23 0W6  0W19 1B26 1W22 0B12
 21. Arslani Ayan           1500  OŠ L. Štuklja Mb         2   XXX  20.0       -1.66
         (2007)         0W5  1B28 0W24 0B17 1W25 0B13 0W16
 22. Ilešič Martin          1500  OŠ L. Pliberška Mb       2   XXX  20.0       -1.08
         (2007)         0B1  0W19 0B15 0W23 1W27 0B20 1B26
 23. Harl Tadej             1500  OŠ Benedikt              2   XXX  19.5       -2.12
         (2006)         0B14 0W20 0W16 1B22 1W28 0B18 0W17
 24. Plemenič Amadej        1500  OŠ Benedikt              2   XXX  19.0       -1.06
         (2005)         0B8  1W26 1B21 0W11 0B9  0W19 0B27
 25. Malchenko Sergy        1500  OŠ F. Prešerna Mb        2   XXX  18.5       -1.54
         (2006)         0W4  1B27 0W14 0B10 0B21 0W26 1W28
 26. Klobasa Mihael         1500  OŠ Benedikt              2   XXX  16.0       -1.08
         (2006)         0W3  0B24 0W28 1B27 0W20 1B25 0W22
 27. Erlač Žan              1500  OŠ P. Voranca Mb         2   XXX  15.0       -1.62
         (2007)         0B18 0W25 0B17 0W26 0B22 1B28 1W24
 28. Lovrenčič Nik          1500  OŠ L. Pliberška Mb       1   XXX  16.0       -2.20


Arbiter: Branko Vadlja, IA
Kamnica, SLO, 18.11.2019, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 min
         (2006)         0B11 0W21 1B26 0W12 0B23 0W27 0B25