8. Turnir UKM Maribor

Datum: 10.10.2019 - 10.10.2019

Organizator: Univerzitetna knjižnica Maribor

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min


8. turnir UKM
                       Maribor, Univerz. knj., 10.10.2019

Koncno stanje

  Mesto       Igralec             FED Kat. LRat p/m  Tocke Zmage Buch1 W-We
    1     (1) Šuta,Andraž         SLO  MK 2256        6.5   XXX  27.0  0.94  
    2     (3) Špacapan,Simon      SLO  MK 2187        6.0   1.0  27.5  0.53  
    3     (8) Šardi,Darko         CRO   I 1942        6.0   0.0  26.0  1.24  
    4     (5) Opara,Jan           SLO   I 2073        5.0   XXX  32.0  0.91  
    5     (2) Murko,David         SLO  MK 2188        5.0   XXX  28.5 -0.50  
    6     (4) Cojhter,Karl        SLO  MK 2172  U60   5.0   XXX  28.5 -0.21  
    7    (32) Janevski,Kosta      MKD     1500  U20   5.0   XXX  27.5  4.34  
    8     (9) Zajšek,Franc        SLO   I 1928  U60   5.0   XXX  26.0  0.60  
    9    (10) Vizovišek,Slavko    SLO  II 1904  U60   4.5   XXX  22.5 -0.61  
   10     (7) Kodrič,Vladimir     SLO  MK 1950  U60   4.0   XXX  27.5  0.02  
   11    (11) Javornik,Nik        SLO  II 1898  U15   4.0   XXX  27.0 -0.58  
   12    (15) Vekič,Vojislav      SLO  II 1829  U60   4.0   XXX  25.0  0.29  
   13     (6) Špelec,Darko        SLO  MK 2002  U60   4.0   XXX  24.5 -1.55  
   14    (13) Drevenšek,Gašper    SLO  II 1851  U15   4.0   XXX  24.5 -0.31  
   15    (24) Silveri,Eliot       FRA     1650        4.0   XXX  23.5  1.46  
   16    (18) Varga,Tomaž         SLO  IV 1707  U20   4.0   XXX  22.5  0.08  
   17    (12) Centrih,Aleks       SLO  II 1869  U15   4.0   XXX  22.5 -0.48  
   18    (20) Gunšek,Alfred       SLO  II 1677  U60   4.0   XXX  21.5  0.11  
   19    (42) Mlinarič,Denis      SLO     1500        4.0   XXX  17.5  1.25  
   20    (25) Vidonja,Vlado       SLO     1537  U60   3.5   XXX  26.0  1.80  
   21    (21) Filipovič,Dragan    SLO     1668  U60   3.5   XXX  24.5  0.03  
   22    (30) Crnobrnja ,Slavko   SLO     1500  U60   3.5   XXX  22.0  1.30  
   23    (14) Drevenšek,Doroteja  SLO WII 1841  U15   3.5   XXX  21.5 -1.35  
   24    (36) Resnik,Rok          SLO     1500        3.5   XXX  19.0  1.18  
   25    (17) Drevenšek,Miran     SLO  II 1725        3.0   XXX  25.5 -0.57  
   26    (26) Krulič,Goran        SLO III 1526        3.0   XXX  23.5  0.56  
   27    (27) Kurnik,Miha         SLO     1524        3.0   XXX  22.5 -0.03  
   28    (28) Javornik,Lina       SLO III 1519  U15   3.0   XXX  22.0  0.16  
   29    (22) Casar,Izidor        SLO III 1664  U15   3.0   XXX  21.5 -0.96  
   30    (35) Raljič,Denis        BiH     1500        3.0   XXX  20.5  1.13  
   31    (23) Kacjan,Zala         SLO     1655  U15   3.0   XXX  18.0 -1.34  
   32    (40) Ermani,Igor         SLO     1500        3.0   XXX  17.0 -0.66  
   33    (16) Zvekič,Hajrudin     SLO III 1796  U60   2.5   XXX  22.5 -2.58  
   34    (41) Sidorova,Anna       RUS     1500  U20   2.0   XXX  21.0  0.05  
   35    (31) Gorenjak ,Anita     SLO     1500        2.0   XXX  19.0 -0.96  
   36    (29) Baklan,Oliver       SLO     1500        2.0   XXX  18.0 -2.27  
   37    (33) Javornik,Borut      SLO     1500        2.0   XXX  17.5 -0.88  
   38    (37) Nikl,Rene           SLO     1287  U15   2.0   XXX  17.0  0.73  
   39    (34) Pasarič,Filip       SLO     1500  U20   2.0   XXX  15.0 -2.07  
   40    (38) Casar,Ana           SLO     1062  U15   1.5   0.5  22.0 -0.44  
   41    (39) Casar,Marija        SLO     1031  U15   1.5   0.5  12.0 -0.36  

Koncno stanje
                         Tit  LRat FED                           Tocke Zmage Buch1 Soneb W-We
  1. Šuta Andraž          MK 2256 SLO ŠD Ptuj                      6.5   XXX  27.0  28.5  0.94
         (1998)         1W18 1B17 =W10 1B20 1W5  1B4  1W6 
  2. Špacapan Simon       MK 2187 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri      6   1.0  27.5  25.5  0.53
         (1978)         1W29 1B23 1W3  1B6  0W4  1B14 1W10
  3. Šardi Darko           I 1942 CRO ŠD Fram                        6   0.0  26.0  21.5  1.24
         (1969)         1B27 1W40 0B2  1W26 1B7  1W11 1B4 
  4. Opara Jan             I 2073 SLO ŠK Trebnje BMP                 5   XXX  32.0  22.0  0.91
         (1997)         1W15 1B33 1W9  1B5  1B2  0W1  0W3 
  5. Murko David          MK 2188 SLO ŠD Ptuj                        5   XXX  28.5  20.5 -0.50
         (1998)         1B21 1W12 1B8  0W4  0B1  1W15 1B17
  6. Cojhter Karl         MK 2172 SLO ŽŠK Maribor                    5   XXX  28.5  19.0 -0.21
         (1944)         1B31 1W25 1B11 0W2  1B12 1W8  0B1 
  7. Janevski Kosta          1500 MKD                                5   XXX  27.5  19.0  4.34
         (2000)         1B14 0W8  1W33 1B9  0W3  1B13 1B11
  8. Zajšek Franc          I 1928 SLO ŽŠK Maribor                    5   XXX  26.0  19.0  0.60
         (1949)         1W28 1B7  0W5  1B16 1W25 0B6  1W12
  9. Vizovišek Slavko     II 1904 SLO ŽŠK Maribor                  4.5   XXX  22.5  13.0 -0.61
         (1949)         1B36 1W34 0B4  0W7  =B13 1W20 1B21
 10. Kodrič Vladimir      MK 1950 SLO ŠK Loška dolina                4   XXX  27.5  15.3  0.02
         (1956)         1W26 1B16 =B1  =W13 0B11 1W30 0B2 
 11. Javornik Nik         II 1898 SLO ŽŠK Maribor                    4   XXX  27.0  14.5 -0.58
         (2007)         1W22 1B32 0W6  1B18 1W10 0B3  0W7 
 12. Vekič Vojislav       II 1829 SLO ŠD Laporje                     4   XXX  25.0  12.0  0.29
         (1952)         1W39 0B5  1W28 1B29 0W6  1B16 0B8 
 13. Špelec Darko         MK 2002 SLO ŠK Branik Maribor              4   XXX  24.5  15.5 -1.55
         (1959)         =B20 =W14 1B15 =B10 =W9  0W7  1B22
 14. Drevenšek Gašper     II 1851 SLO ŽŠK Maribor                    4   XXX  24.5  14.3 -0.31
         (2008)         0W7  =B13 1W22 1B21 1W20 0W2  =B23
 15. Silveri Eliot           1650 FRA ŽŠK Maribor                    4   XXX  23.5  11.0  1.46
         (1998)         0B4  1W30 0W13 1B40 1W23 0B5  1W25
 16. Varga Tomaž          IV 1707 SLO ŽŠK Maribor                    4   XXX  22.5  11.5  0.08
         (2003)         1B38 0W10 1B24 0W8  1B26 0W12 1B27
 17. Centrih Aleks        II 1869 SLO ŽŠK Maribor                    4   XXX  22.5  10.0 -0.48
         (2006)         1B35 0W1  0W20 1B37 1W28 1B25 0W5 
 18. Gunšek Alfred        II 1677 SLO ŠD Fram                        4   XXX  21.5   9.5  0.11
         (1942)         0B1  1W35 1B40 0W11 1B27 0W21 1B30
 19. Mlinarič Denis          1500 SLO                                4   XXX  17.5  11.0  1.25
         (1992)         0B34 1W36 1B31 0W25 0B22 1W26 1W29
 20. Vidonja Vlado           1537 SLO ŠD Pragersko-Gaj             3.5   XXX  26.0   8.5  1.80
         (1953)         =W13 +*42 1B17 0W1  0B14 0B9  1W33
 21. Filipovič Dragan        1668 SLO ŠK Branik Maribor            3.5   XXX  24.5   9.3  0.03
         (1950)         0W5  =B22 +*42 0W14 1B24 1B18 0W9 
 22. Crnobrnja  Slavko       1500 SLO                              3.5   XXX  22.0   8.3  1.30
         (1951)         0B11 =W21 0B14 +*42 1W19 1B33 0W13
 23. Drevenšek Doroteja  WII 1841 SLO ŽŠK Maribor                  3.5   XXX  21.5   8.0 -1.35
         (2005)         1B37 0W2  0B26 1W35 0B15 1W34 =W14
 24. Resnik Rok              1500 SLO                              3.5   XXX  19.0   9.3  1.18
         (1996)         0B25 1W27 0W16 =B33 0W21 1B36 1W28
 25. Drevenšek Miran      II 1725 SLO ŽŠK Maribor                    3   XXX  25.5  10.5 -0.57
         (1978)         1W24 0B6  1W32 1B19 0B8  0W17 0B15
 26. Krulič Goran        III 1526 SLO ŠK Branik Maribor              3   XXX  23.5   7.5  0.56
         (1980)         0B10 1W38 1W23 0B3  0W16 0B19 1B37
 27. Kurnik Miha             1524 SLO ŠD Kamnica                     3   XXX  22.5   7.0 -0.03
         (1987)         0W3  0B24 1W39 1B32 0W18 1B38 0W16
 28. Javornik Lina       III 1519 SLO ŽŠK Maribor                    3   XXX  22.0   6.5  0.16
         (2009)         0B8  1W41 0B12 1W34 0B17 1W32 0B24
 29. Casar Izidor        III 1664 SLO ŽŠK Maribor                    3   XXX  21.5   6.0 -0.96
         (2008)         0B2  1W37 1B34 0W12 0B30 1W35 0B19
 30. Raljič Denis            1500 BiH                                3   XXX  20.5   8.0  1.13
         (1998)         0W33 0B15 1B36 1W31 1W29 0B10 0W18
 31. Kacjan Zala             1655 SLO ŽŠK Maribor                    3   XXX  18.0   5.5 -1.34
         (2005)         0W6  1B39 0W19 0B30 0W33 1B40 1W38
 32. Ermani Igor             1500 SLO                                3   XXX  17.0   3.5 -0.66
         (1962)         1B41 0W11 0B25 0W27 +*42 0B28 1W35
 33. Zvekič Hajrudin     III 1796 SLO ŠK Branik Maribor            2.5   XXX  22.5   7.8 -2.58
         (1954)         1B30 0W4  0B7  =W24 1B31 0W22 0B20
 34. Sidorova Anna           1500 RUS                                2   XXX  21.0   6.0  0.05
         (2000)         1W19 0B9  0W29 0B28 1W37 0B23 -*39
 35. Gorenjak  Anita         1500 SLO                                2   XXX  19.0   3.5 -0.96
         (1998)         0W17 0B18 1W38 0B23 1W40 0B29 0B32
 36. Baklan Oliver           1500 SLO                                2   XXX  18.0   1.5 -2.27
         (1996)         0W9  0B19 0W30 0B38 1W41 0W24 +*42
 37. Javornik Borut          1500 SLO                                2   XXX  17.5   3.5 -0.88
         (1972)         0W23 0B29 1W41 0W17 0B34 1B39 0W26
 38. Nikl Rene               1287 SLO ŽŠK Maribor                    2   XXX  17.0   4.0  0.73
         (2010)         0W16 0B26 0B35 1W36 1B39 0W27 0B31
 39. Pasarič Filip           1500 SLO                                2   XXX  15.0   3.5 -2.07
         (1999)         0B12 0W31 0B27 1B41 0W38 0W37 +*34
 40. Casar Ana               1062 SLO ŽŠK Maribor                  1.5   0.5  22.0   0.8 -0.44
         (2011)         +*42 0B3  0W18 0W15 0B35 0W31 =B41
 41. Casar Marija            1031 SLO ŽŠK Maribor                  1.5   0.5  12.0   0.8 -0.36
         (2011)         0W32 0B28 0B37 0W39 0B36 +*42 =W40
 42. Pleič Jure            I 1697 SLO ŠK Malečnik                    0   XXX  16.5   0.0  0.00
         (1939)         -*40 -*20 -*21 -*22 -*32 -*41 -*36


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Univerz. knj., SLO, 10.10.2019, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min      
Datoteka: C:/turnir/19ukm08/19ukm08