1. Puntarski turnir Tolmin 2019

Datum: 07.09.2019 - 07.09.2019

Organizator: ŠD Posočje

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


1. Puntarski turnir Tolmin 2019
                                Tolmin, 7.9.2019

Koncno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                       Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Škoberne Jure       GM 2566 2573 MAR ŠD Posočje                 9  40.5  52.5   0.0  0.72
         (2000)         1W12 1B3  1W9  1B2  1W4  1B5  1W6  1W7  1B16
  2. Srebrnič Ana           2176 2180 PRI ŠK Ljubljana               7  39.5  53.0   0.0  0.61
         (2000)         1B10 1W17 1B14 0W1  1B8  =B4  1W13 1B5  =W3 
  3. Podgornik Gregor    II      1880 PRI ŠD Posočje               6.5  37.5  49.5   0.0  2.85
         (1975)         1B29 0W1  1B21 1B9  0W5  1B18 1W11 1B4  =B2 
  4. Kapš Darja             2147 2176 LJU ŠK Ljubljana               6  41.5  55.0   0.0 -0.36
         (2000)         1W15 1B13 1W5  1B18 0B1  =W2  1B8  0W3  =B6 
  5. Mazzini Katarina       1459 1974 LJU ŠK Komenda                 6  39.0  52.0   0.0  1.40
         (2003)         1B22 1W16 0B4  1W13 1B3  0W1  1B17 0W2  1B10
  6. Kovač Silvo         MK 1747 1970 PRI ŠK Kolektor Idrija         6  34.5  46.0   0.0  0.96
         (2000)         0B23 1W32 1B19 1W12 1B20 =W7  0B1  1B9  =W4 
  7. Škoberne Renato     MK      2144 PRI ŠD Posočje                 6  34.0  47.0   0.0 -0.94
         (1960)         0B19 1W23 1B10 =W17 1W11 =B6  1W21 0B1  1W12
  8. Kogoj Boris         II 1853 1923 PRI ŠK Nova Gorica             6  33.0  44.0   0.0  0.84
         (2000)         1W27 1B20 0W18 1B26 0W2  1B15 0W4  1B11 1W17
  9. Lotrič Matevž       II      2028 GOR ŠK Stari Mayr Kranj        5  34.5  46.5   0.0 -1.38
         (1960)         1W21 1B11 0B1  0W3  0B10 1W28 1B22 0W6  1B23
 10. Winkler Silvo       II      1809 PRI ŠD Posočje                 5  34.5  44.5   0.0  1.13
         (2000)         0W2  1B30 0W7  1B27 1W9  0B21 1W19 1B13 0W5 
 11. Zlatanovič Srdjan      1651 1840 PRI ŠD Posočje                 5  34.5  42.0   0.0  0.73
         (2000)         1B33 0W9  1B23 1W14 0B7  1W22 0B3  0W8  1W18
 12. Rutar Aleš                  1834 PRI ŠD Posočje                 5  33.5  45.5   0.0  0.60
         (2000)         0B1  1W29 1B24 0B6  1W26 0W17 1B20 1W14 0B7 
 13. Reven Vojko                 1860 GOR                            5  33.0  43.0   0.0  0.04
         (2000)         1B28 0W4  1B22 0B5  1W24 1W20 0B2  0W10 1B21
 14. Bobnar Samo         II 1401 1973 GOR ŠS TZ Prevodi Dvojka       5  31.5  42.5   0.0 -1.40
         (2000)         1W26 1B24 0W2  0B11 0W15 1B27 1W18 0B12 1W22
 15. Čadež Jože                  1791 GOR                            5  31.5  40.5   0.0  0.82
         (2000)         0B4  1W28 0B17 1W29 1B14 0W8  1B25 0W16 1B20
 16. Kapš Mario          II      1864 DOL ŠD Stari trg ob Kolpi      5  30.0  41.5   0.0 -0.90
         (2000)         1W31 0B5  0W26 0B22 1W30 1B24 1W23 1B15 0W1 
 17. Obleščak Albin      II      1903 PRI ŠD Posočje               4.5  36.5  46.5   0.0 -0.08
         (1951)         1W30 0B2  1W15 =B7  0W18 1B12 0W5  1B21 0B8 
 18. Rupar Jože          II      1906 GOR ŠK Stari Mayr Kranj      4.5  35.0  44.0   0.0 -0.33
         (2000)         1B32 =W19 1B8  0W4  1B17 0W3  0B14 1W25 0B11
 19. Rant Pavle                  1778 GOR                          4.5  29.5  38.0   0.0 -0.18
         (2000)         1W7  =B18 0W6  0B20 0W21 1B30 0B10 1W31 1B29
 20. Piskar Rihard       II 1620 1733 GOR ŠD Radovljica              4  33.5  39.5   0.0  0.16
         (1943)         1B34 0W8  1B25 1W19 0W6  0B13 0W12 1B26 0W15
 21. Trček Roman        III      1756 PRI ŠK Kolektor Idrija         4  33.0  40.5   0.0  0.16
         (2000)         0B9  1W33 0W3  1B30 1B19 1W10 0B7  0W17 0W13
 22. Mazzini Matjaž      IV 1508 1754 LJU ŠD Izola                   4  32.0  40.5   0.0  0.31
         (1970)         0W5  1B31 0W13 1W16 1B25 0B11 0W9  1W29 0B14
 23. Gabršček Nejc      III      1627 PRI ŠK Nova Gorica             4  32.0  40.5   0.0  0.88
         (2000)         1W6  0B7  0W11 0W25 1B29 1W32 0B16 1B24 0W9 
 24. Komac Žarko                 1082 LJU brez kluba                 4  28.5  36.0   0.0  3.24
         (1958)         1B25 0W14 0W12 1B31 0B13 0W16 1B32 0W23 1B28
 25. Zlatanovič Marcus   II 1530 1848 PRI ŠD Posočje                 4  28.5  33.5   0.0 -2.47
         (2005)         0W24 1B27 0W20 1B23 0W22 1B26 0W15 0B18 1W34
 26. Kavčič Marko                1677 GOR                            4  27.0  33.0   0.0 -0.24
         (2000)         0B14 1W34 1B16 0W8  0B12 0W25 1B28 0W20 1W33
 27. Konjar Franc                1575 GOR                            4  23.5  29.5   0.0 -0.33
         (2000)         0B8  0W25 1B28 0W10 1B33 0W14 0B29 1W34 1B31
 28. Kankelj Smiljan             1411 GOR                            3  27.5  35.0   0.0  0.41
         (2000)         0W13 0B15 0W27 1W32 1B31 0B9  0W26 1B30 0W24
 29. Kutin Branko                1500                                3  27.5  34.0   0.0 -0.29
         (2000)         0W3  0B12 1W34 0B15 0W23 1B33 1W27 0B22 0W19
 30. Luznik Radoš                1549 PRI ŠD Posočje                 3  24.5  29.5   0.0 -0.89
         (2009)         0B17 0W10 1B33 0W21 0B16 0W19 1B34 0W28 1B32
 31. Morenčič Mathias            1500 PRI ŠK Nova Gorica           2.5  23.0  28.0   0.0 -2.16
         (2000)         0B16 0W22 =B32 0W24 0W28 1B34 1W33 0B19 0W27
 32. Berlot Tian                 1555 PRI ŠK Nova Gorica           2.5  22.0  28.0   0.0 -2.63
         (2000)         0W18 0B6  =W31 0B28 1W34 0B23 0W24 1B33 0W30
 33. Luznik Jakob                1048 PRI                            1  23.0  28.0   0.0 -0.21
         (2000)         0W11 0B21 0W30 1B34 0W27 0W29 0B31 0W32 0B26
 34. Kutin Naomi                 1000 LJU brez kluba                 0  23.0  28.0   0.0 -1.07
         (2000)         0W20 0B26 0B29 0W33 0B32 0W31 0W30 0B27 0B25


Arbiter: Mateja Uršič
WinSvicar verzija 4.01.05 Lastnik: SD AET Tolmin
Tolmin, Slo, 7.9.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 10m 
Datoteka: C:/turnir/T19097/T19097