Pregled rezultatov

 1  2  3  ...  [1]  2  3  4  5  ...  15  16  17  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
1.
Upokojenski hitropotezni
0000 gostovanja
102019
2.
GT 2019 pospešeno - 8/10
2000 Maribor
102019
3.
Ciklus Kranj 11/2019
4000 Kranj
102019
4.
5 - minutni ciklus OKTOBER
Zagorje ob Savi
102019
5.
8. MEMORIAL JANEZA SMOLETA
RADOVLJICA
102019
6.
8. MEMORIAL JANEZA SMOLETA
RADOVLJICA
102019
7.
Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 okt
2000 Maribor
102019
8.
8. Turnir UKM Maribor
2000 Maribor
102019
9.
4 Sredin Val september 2019
Koper
102019
10.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 17/2019
4000 Kranj
102019
11.
GT 2019 hitropotezno - 87/10
2000 Maribor
102019
12.
Redni ciklus pospešeni oktober 2019
1410 Zagorje ob Savi
102019
13.
Šahovski turnir Križe 2019
4294 Križe
102019
14.
7. PosoÄŤni meseÄŤni turnir - oktober 2019
Tolmin
102019
15.
Konjiško-Polskavski ciklus 2019 okt
3210 Slovenske Konjice
102019
16.
MeseÄŤni ciklus hitropotezni 5min-oktober
Jesenice
102019
17.
MeseÄŤni ciklus hitropotezni 5min-oktober
Jesenice
102019
18.
Posamično prven.upokojencev 2019 okt
2000 Maribor
102019
19.
Redni ciklus cuger OKTOBER
Zagorje ob Savi
102019
20.
3 Sredin Val september2019
Koper
102019
21.
Upokojenski hitropotezni turnir
1000 Ljubljana
102019
22.
GT 2019 pospešeno - 7/10
2000 Maribor
102019
23.
Inval. liga mesta Ljubljane 2019-posam. 2. turn.
1000 Ljubljana
102019
24.
III. liga vzhod
Zgornja Polskava, Slovenske Konjice
092019
25.
Hitropotezni turnir za september 2019
1386 Stari trg pri Ložu
092019
26.
Državno prvenstvo ZDVIS v šahu 2019
2000 Maribor
092019
27.
ŠKBranik-redni7-2019
2000 Maribor
092019
28.
Turnir OĹ  Koper 1
Koper
092019
29.
Teden starejših občanov - ZPPZ DU Podravje
2000 Maribor
092019
30.
MeseÄŤni hitropotezni 10min-upokojenci september
Jesenice
092019
31.
Invalidska liga mesta Ljubljane 2019 - Posam 1. turnir
1000 Ljubljana
092019
32.
GT 2019 - hitropotezno 7/10
Maribor, Gostilna Tabor
092019
33.
GT 2019 hitropotezno - 7/10
2000 Maribor
092019
34.
10 minutni september 2019
1410 Zagorje ob Savi
092019
35.
šahovski turnir upokojencev Gorenjske
0000 gostovanja
092019
36.
Praznik KS Fram 2019 2/2
2313 Fram
092019
37.
DrĹľavno ekipno prvenstvo ZDUS 2019
Mirna
092019
38.
Invalidska liga mesta Ljubljane 2019 - ekipno
1000 Ljubljana
092019
39.
5 - minutni ciklus SEPTEMBER
Zagorje ob Savi
092019
40.
Odp. prv. obč. Loška dolina v pospešenem šahu 2019
1386 Stari trg pri Ložu
092019
41.
Konjiško-Polskavski ciklus 2019 sep
3210 Slovenske Konjice
092019
42.
Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 sep
2000 Maribor
092019
43.
Turnir ob prazniku KS Center
4000 Kranj
092019
44.
Memorijal Ševketa Čelikovića COCA
3320 Velenje
092019
45.
Turnir najmlajših za mesec september
9000 Murska Sobota
092019
46.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 15/2019
4000 Kranj
092019
47.
Redni ciklus pospeseni SEPTEMBER
Zagorje ob Savi
092019
48.
1. Puntarski turnir Tolmin 2019
Tolmin
092019
49.
Poletje v GT
2000 Maribor
092019
50.
1. Puntarski turnir Tolmin 2019
5220 Tolmin
092019
 1  2  3  ...  [1]  2  3  4  5  ...  15  16  17  Naslednja  Zadnja