Pregled rezultatov

 1  2  3  ...  [1]  2  3  4  5  ...  17  18  19  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
1.
Odprti pospešeni turnir Ormož
OrmoĹľ
122019
2.
Kvalifikacije Slovenija šahira Krško 2019
Krško
122019
3.
OĹ  regijsko PC DomĹľale fantje do 12 let
OĹ  Rodica
122019
4.
OĹ  regijsko PC DomĹľale fantje do 12 let
OĹ  Rodica
122019
5.
OS regijsko PC Domzale dekleta do 12 let
OS Rodica
122019
6.
OS regijsko PC Domzale dekleta in fantje do 15let
OS Rodica
122019
7.
Ciklus Kranj 14/2019
4000 Kranj
122019
8.
Redni ciklus pospeseni DECEMBER
Zagorje ob Savi
122019
9.
Turnir najmlajših za mesec december 2019
9000 Murska Sobota
122019
10.
Slovenija šahira - 8. memorialni turnir
Murska Sobota
122019
11.
Slovenija šahira Murska Sobota 2019
9000 Murska Sobota
122019
12.
Božično novoletni turnir - 2019
1270 Litija
122019
13.
Obalno posamično prvenstvo OŠ 2019
6310 Izola - Isola
122019
14.
Regijsko Zasavje F15
Trbovlje
122019
15.
Regisjko Zasavje F12
Trbovlje
122019
16.
Regijsko Zasavje DEKLETA
Trbovlje
122019
17.
Zaključni ekipni DU ZPPZ Maribor
2000 Maribor
122019
18.
Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019
1420 Trbovlje
122019
19.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 21/2019
4000 Kranj
122019
20.
Slovenija šahira Koroška, SG 2019
Slovenj Gradec
122019
21.
Slovenija šahira Koroška, SG 2019
Slovenj Gradec
122019
22.
Slovenija šahira Koroška, SG 2019
Slovenj Gradec
122019
23.
Ciklus hitropotezni december 2019
1410 Zagorje ob Savi
122019
24.
Turnir osnovnošolcev Pomurja
9000 Murska Sobota
112019
25.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 20/2019
4000 Kranj
112019
26.
10 - minutni ciklus NOVEMBER
1410 Zagorje ob Savi
112019
27.
MedobÄŤinsko posamezno OĹ  prvenstvo 2019-20 U-9
KoÄŤevje
112019
28.
MedobÄŤinsko posamezno OĹ  prvenstvo 2019-20 U-15
KoÄŤevje
112019
29.
MedobÄŤinsko posamezno OĹ  prvenstvo 2019-20 U-12
KoÄŤevje
112019
30.
Turnir najmlajših za mesec november
9000 Murska Sobota
112019
31.
XII. turnir za prehodni pokal veteranov
Šmarje pri Jelšah
112019
32.
Turnir OĹ  Koper 3
Koper
112019
33.
MedobÄŤinsko tekmovanje - U9
Spodnja Polskava
112019
34.
MedobÄŤinsko tekmovanje U15
Spodnja Polskava
112019
35.
Upokojenski hitropotezni
1000 Ljubljana
112019
36.
Šahovski turnir ciklus Kranj 13/14-2019
4000 Kranj
112019
37.
5-ciklus november 2019
1410 Zagorje ob Savi
112019
38.
Posamezno OŠ PC Maribor 2019/20
2351 Kamnica
112019
39.
2. turnir Dolenjsko kadetske lige 2019/20 turnir A
KoÄŤevje
112019
40.
2. turnir Dolenjsko kadetske lige 2019/20 turnir B
KoÄŤevje
112019
41.
2. turnir Dolenjsko kadetske lige 2019/20 turnir C
KoÄŤevje
112019
42.
Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 nov
2000 Maribor
112019
43.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 19/2019
4000 Kranj
112019
44.
GT 2019 pospešeno - 10/10
2000 Maribor
112019
45.
redni ciklus pospešeni novmber 2019
1410 Zagorje ob Savi
112019
46.
MeseÄŤni ciklus hitropotezni 5min - november 2019
Jesenice
112019
47.
Sredin Val 8a
Koper
112019
48.
Upokojenski hitropotezni
1000 Ljubljana
112019
49.
GT 2019 hitropotezno - 10/10
Maribor, Bar Naomi
112019
50.
Ciklus Kranj 12/2019
4000 Kranj
112019
 1  2  3  ...  [1]  2  3  4  5  ...  17  18  19  Naslednja  Zadnja